Fizjoterapeutyczny Weekend z Gimnastyką Słowiańską 18-21.05.18

Serdecznie zapraszamy na relaksujący i zdrowotny weekend
z Gimnastyką Słowiańską

18-20.05.18

Jastrzębia Góra hotel La Siesta 

 

Tym razem nastawiamy się głównie na pracę z Gimnastyką słowiańską dla Kobiet,  Gimnastyką Kryżam Leżać oraz współczesnymi metodami psychoterapeutycznymi w kontekście z różnego rodzaju schorzeń układu ruchu. Lędźwie, stawy barkowe, kręgosłup szyjny, kolana – newralgiczne punkty na naszej mapie ciała.
Do tego kwestie związane z radzeniem sobie ze stresem, chronicznym napięciem mięśni szkieletowych wywołanych reakcją stresową organizmu. Brzmi znajomo?

Zapraszamy zatem te Panie, które troszkę się boją o swoje zdrowie i wahają się – ćwiczyć tę słowiańską czy nie? Zaszkodzi mi czy nie? Zaradzimy tym lękom:))

Oczywiście te Panie, którym nic nie dolega oraz te, które już wiedzą, że słowiańska bardzo pomaga też zachęcamy do przyjazdu!

Podczas naszego spotkania pomożemy rozwiać Twoje wątpliwości i obawy związane z praktykowaniem gimnastyki słowiańskiej. Poruszymy anatomiczne i biomechaniczne aspekty pozycji i wykonywania poszczególnych 27 figur.
Obecny styl życia zmusza nasze ciało do niekorzystnych, dlugotrwalych pozycji, skutkujacych wieloma ograniczeniami i przeciążeniami z  jego strony – a tym samym ogólnym złym samopoczuciem.
Wracając do źródeł, dajemy ciału wytchnienie, swobodę, budzimy DOBRE, funkcjonalne pozycje, procesy samoleczenia, zwiększamy swoją świadomość jego potrzeb.

PLANUJEMY:

  • Gimnastykę Słowiańską dla Kobiet
  • Gimnastykę Kryżam Leżać
  • Poranną Gimnastykę Jaryły
  • naukę podstawowych technik oddechowych obniżających reakcję stresową
  • dobre jedzenie
  • wyborne towarzystwo Kobiet
  • piękno przyrody Kaszub

TERMIN:

18-20.05.18. Zaczynam w piątek o godzinie 16.00, kończymy w niedzielę przed obiadem.

MIEJSCE:

Jastrzębia Góra hotel La Siesta

ZAJĘCIA POPROWADZĄ:

Katarzyna Matejczyk – Psychoterapeutka, instruktorka Gimnastyki Słowiańskiej dla Kobiet, trenerka w Instytucie Psychoimmunologii w Warszawie, psycholog sportu.

Pracuje z użyciem różnych nurtów terapeutycznych – między innymi Gestalt, ericksonowskiej, bioenergetyki, ustawień systemowych, ISTDP. Od kilkunastu lat specjalizuje się w psychoterapii oraz w metodach wspomagających ludzi w odnajdywaniu zdrowia i siły wewnętrznej w radzeniu sobie z życiowymi trudnościami. Swoją pracę co miesiąc superwizuje u Wojciecha Eichelbergera.

Ma wieloletnie doświadczenie w pracy jako psycholog sportu, ukończyła w tym zakresie podyplomowe studia na AWF w Warszawie. Prowadziła zawodników i zawodniczki różnych dyscyplin do Igrzysk w Atenach, Pekinie, Londynie i Rio de Janeiro.

Magdalena Napieralska – Fizjoterapeutka z 16 letnim stażem, instruktorka gimnastyki słowiańskiej, instruktorka pływania, wykładowca na Uniwesytecie Medycznym w Poznaniu. Od 20 lat zawodowo i emocjonalnie zwiazana z Fundacja Aktywnej Rehabilitacji. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi i ortopedycznymi w szpitalu im.W.Degi w Poznaniu.

ZGŁOSZENIA:

katarzyna.matejczyk@ipsi.pl

KOSZT:

500 zł – wpłata całej kwoty do 04.05, po 04.05 koszt 550zł.

Cena obejmuje pobyt z wyżywieniem oraz udział w warsztatach.

Wpłata zwrotna w 100% do 08.05, w 50% do 15.05, po tym terminie nie podlega zwrotowi.

Wpłaty na konto Prema Pracownia Psychologiczno-Terapeutyczna
mBank 10 1140 2004 0000 3402 3073 2529

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *